See the full 2022 lineup here!

OUTDOOR STAGES

Freimann Square Stage

11:00 AM

Ross Kinsey

12:00 PM

Rainee Perdue

1:00 PM

ItzSHLZ

2:00 PM

Donna Mansfield

3:00 PM

MWK Da Goat

4:00 PM

Bob Hart

5:00 PM

Jess Thrower

Main Street Stage (East)

11:00 AM

Chain Gang Barbershop Quartet

12:00 PM

Fort Wayne Civic Theatre

1:00 PM

Smooth Edge 2

2:00 pm

Fort Wayne Youtheatre

3:00 PM

Mykayla Cynthia

4:00 PM

Alfie Jean

5:00 PM

Fort Wayne Children’s Choir Youth Chorale

Main Street Stage (West)

11:30 AM

FUNKshui

12:30 PM

Book of Chill

1:30 PM

Damage

2:30 PM

Eternity

3:30 PM

The Paper Heart

4:30 PM

The Murmurations

5:30 PM

Exterminate All Rational Thought

Rousseau Plaza Stage

11:00 AM – 12:30 PM

Vocal Power Studio

1:00 PM

Patti Whitemoss

1:30 PM

Jaina Berry

2:00 PM

Josie Berry

3:00 PM

Amara Gilraine

4:30 PM

Cooper Inman

5:30 PM

Embers

The Landing Stage

11:00 AM – 12:15 PM

Zen BBQ

12:45 – 2:00 PM

The Legendary Trainhoppers

2:30 – 3:45 PM

Adam Baker & the Heartache

4:15 – 5:15 PM

Evolve – Fashion Show

5:15 – 6:15 PM

Midnight Mimosas

Promenade Park Lawn Stage

11:30 AM

Vion’Te THEVOICE

12:30 PM

Gracie Jo.

1:30 PM

Juiced Ent

2:15 PM

PyleStyle Academy

3:30 PM

Taiko

4:30 PM

Ft Wayne Ballroom Company

5:30 PM

The Serpent

Promenade Pavilion Stage

11:00 AM

Shepherd’s Brass

12:00 PM

New Horizons Band

1:00 PM

American Legion Band

2:00 PM

Memorial Park Jazz Combo

3:00 PM

Believe in a Dream String Jams

4:00 PM

Old Crown Brass Band

Barr Street

11:00 AM

Fort Wayne Scottish Pipes & Drums

INDOOR STAGES

Fort Wayne Museum of Art Stage

11:30 AM

AWS Audiences Unlimited/L.I.F.E. Adult Day Academy Theatre

12:30 PM

Fort Wayne Suzuki Strings

1:30 PM

Triple Threat

2:30 PM

AWS Mirror Lake Players Improv

3:30 PM

Janice Dyson Alumni Dancers

4:30 PM

Maumee Mary & Joseph Comedy

5:30 PM

Summit City Music Theatre

Auer Lobby Stage

11:30 AM

Emily Koch

12:30 PM

Black Code

1:30 PM

AWS It is Music Time

2:30 PM

Jared Schneider

3:30 PM

Broken Pencil Improv Comedy

4:30 PM

Gamble and Patterson

5:30 PM

Fog Delay

Arts United Center Stage

11:00 AM

AWS Pathfinders

11:45 AM

Ratio Dance

12:30 PM

Fort Wayne Dance Collective

1:15 PM

Fort Wayne Ballet

2:00 PM

EnCroix Ballet

2:45 PM

SheekriStyle Academy of Dance Arts

3:30 PM

AWS Dance for Diversity

4:15 PM

Boss Lady Dance Company

5:00 PM

Top Notch Twirl

5:45 PM

K. Monique’s Studio of Dance

ArtsLab Stage

11:00 AM

Chinese Friends and Family

11:30 AM – 5:15 PM

Traditional Arts Indiana 

5:15 PM

Musical Conexion