See the full 2022 lineup here!

OUTDOOR STAGES

Freimann Square Stage

11:00 – 11:30 AM

Ross Kinsey

12:00 – 12:30 PM

Rainee Perdue

1:00 – 1:30 PM

ItzSHLZ

2:00 – 2:30 PM

Donna Mansfield

3:00 – 3:30 PM

MWK Da Goat

4:00 – 4:30 PM

Bob Hart

5:00 – 5:30 PM

Angie Marquardt

Main Street Stage (East)

11:00 – 11:30 AM

Chain Gang Barbershop Quartet

12:00 – 12:30 PM

Fort Wayne Civic Theatre

1:00 – 1:30 PM

Smooth Edge 2

2:00 – 2:30 pm

Fort Wayne Youtheatre

3:00 – 3:30 PM

Mykayla Cynthia

4:00 – 4:30 PM

Alfie Jean and Fella Jack

5:00 – 5:30 PM

Fort Wayne Children’s Choir Youth Chorale

Main Street Stage (West)

11:30 AM – 12:00 pm

JJ & McRae

12:30 – 1:00 PM

Book of Chill

1:30 – 2:00 PM

Damage

2:30 – 3:00 PM

Eternity

3:30 – 4:00 PM

The Paper Heart

4:30 – 5:00 PM

The Murmurations

5:30 – 6:00 PM

Exterminate All Rational Thought

Rousseau Plaza Stage

11:00 AM – 12:45 PM

Vocal Power Studio

1:00 – 1:15 PM

Patti Whitemoss

1:30 – 2:00 PM

Jaina Berry

2:00 – 2:30 PM

Josie Berry

3:00 – 4:00 PM

Amara Gilraine

4:30 – 5:00 PM

Cooper Inman

5:30 – 6:00 PM

Embers

The Landing Stage

11:00 AM – 12:15 PM

Zen BBQ

12:45 – 2:00 PM

OG Band

2:30 – 3:45 PM

TBD

4:15 – 5:00 PM

Evolve – Fashion Show

5:15 – 6:30 PM

Midnight Mimosas

Promenade Park Lawn Stage

11:30 AM – 12:00 pm

Vion’Te THEVOICE

12:30 – 1:00 PM

Gracie Jo.

1:30 – 2:00 PM

Juiced Ent

2:15 – 3:15 PM

PyleStyle Academy

3:30 – 4:00 PM

Taiko

4:30 – 5:00 PM

Fort Wayne Ballroom Company

5:15 – 5:45 PM

The Serpent

Promenade Pavilion Stage

11:00 – 11:45 AM

Shepherd’s Brass

12:00 – 12:45 PM

New Horizons Band

1:00 – 1:30 PM

American Legion Band

2:00 – 2:30 PM

Memorial Park Jazz Combo

3:00 – 3:30 PM

Believe in a Dream String Jams

4:00 – 5:00 PM

Old Crown Brass Band

Barr Street

11:00 AM

Fort Wayne Scottish Pipes & Drums

WBOI Meet the Music Finale

at Promenade Park Lawn

5:30 – 6:25 Pm

Rosalind & The Way

6:40 – 7:40 pm

Jersey Money

8:00 – 9:00 PM

Daily Driver

INDOOR STAGES

Fort Wayne Museum of Art Stage

11:30 AM – 12:00 pm

International Folk Dancers of Fort Wayne

12:30 – 1:00 PM

Fort Wayne Suzuki Strings

1:30 – 2:00 PM

Triple Threat

2:30 – 3:00 PM

Mirror Lake Players Improv

3:30 – 4:00 PM

Janice Dyson Alumni Dancers

4:30 – 5:00 PM

Maumee Mary & Joseph Comedy

Auer Lobby Stage

11:30 AM – 12:00 pm

Emily Koch

12:30 – 1:00 PM

Black Code

1:30 – 2:00 PM

Dance for Diverse Abilities

2:30 – 3:00 PM

Jared Schneider

3:30 – 4:00 PM

Broken Pencil Improv Comedy

4:30 – 5:00 PM

Gamble and Patterson

5:30 – 6:00 PM

Fog Delay

Arts United Center Stage

11:00 – 11:30 AM

Pathfinders Skits

11:45 AM – 12:15 PM

Ratio Dance

12:30 – 1:00 PM

Fort Wayne Dance Collective

1:15 – 1:45 PM

Auer Academy of Fort Wayne Ballet

2:00 – 2:30 PM

EnCroix Ballet

2:45 – 3:15 PM

SheekriStyle Academy of Dance Arts

3:30 – 4:00 PM

Bring It Push It Own It

4:15 – 4:45 PM

Boss Lady Dance Company

5:00 – 5:30 PM

Top Notch Twirl

5:45 – 6:15 PM

K. Monique’s Studio of Dance

ArtsLab Stage

11:00 – 11:30 AM

Chinese Friends and Family

12:00 – 12:45 PM

Arts Leadership Center

1:00 – 1:45 PM

Mon Community Dancers

2:00 – 2:45 PM

Amaneceres de Mexico

3:00 – 3:45 PM

Miami Tribe Cultural Demonstration

4:00 – 4:45 PM

Shruti Indian Culture Demonstration

5:00 – 5:30 PM

Musical Conexion